[KNIM] Forum wymiany pomysłów i informacji (v. alpha)

[KNIM] Koło Naukowe Informatyki Medycznej KNIM A L T E R I S


#1 2008-03-28 22:13:26

lothario

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 3
Punktów :   

Lothario

Stefan St,
politechnika rzeszowska; student 2 roku, wydział matematyki i fizyki stosowanej;

Zainteresowania: szukanie dziury w całym, szczególnie w kodach źródłowych. Co prawda większość rzeczy, które robie na komputerach to wywarzanie otwartych już drzwi, ale czasami te umiejętności mogą się przydać. Najbardziej zaznajomiony z systemami firmy Microsoft, ale posiadam również podstawy systemów Linux, szczególnie opartych na dystrybucji Debian'a. Z tych z których najbardziej byłem kiedyś zadowolony pozwolę sobie przytoczyć Red Hat'a, dawne Suse, Ubuntu, Debian... przewineły mi się jeszcze przez palce Mandriva, Aurox, Knoppix(bardzo fajny LiveCD, chociaż i tak zainstalowałem na dysku... przygoda), Fedora, w różnych wersjach, +kiedyś swego czasu praktycznie z uprawnieniami gościa Unix(przez semestr).

Języki programowania: html, php, mysql, javascript, cgi(troszke, dawno i nie prawda), ansi c, c++, delphi/pascal,  assembler(w trybie rzeczywistym, ale składnia pod kompilatory windowsowkie/dosowskie, 8bit), ostatnio poszerzam swoją wiedzę o programowanie z użciem OpenGL+Glut. Szczególne zainteresowania obsługa portów komputera, przechwytywanie procesów, symulacja użytkownika i programowanie aplikacji internetowych... dawno, dawno temu w trawie uderzył mi do głowy szał Gates'a i zacząłem pisać własny system.. co prawda nie skończyło się zbyt szybko, ale wszystko poszło z dymem(pracował tylko w trybie rzeczywistym i w zasadzie nic ciekawego na razie nie robił, ale z chęcią bym wrócił do projektu-tylko zawsze stawiam sobie pytanie: po co? i tak mam mało czasu).

Z innych zainteresowań przytoczę, że jakby ktoś chciał kiedyś zagrać w szachy z chęcią się umówię na partyjkę.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez lothario (2008-03-28 22:16:18)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zbytkolorowaklasa.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl www.kaliskiemtg.pun.pl www.ksmgora.pun.pl www.rock-metal.pun.pl